O nas


bileter.net – z nami nie można się nudzić

Masz dość siedzenia w domu? Szukasz idealnego miejsca, w którym można spędzić czas w większym gronie? A może interesujesz się szeroko pojętą sztuką i kulturą? Jeśli chociaż raz odpowiedziałeś tak, to dobrze trafiłeś. bileter.net to strona zadedykowana wszystkim sympatykom naszych rodzimych wydarzeń kulturalnych. W serwisie tym znajdziecie informacje o polskich imprezach na terenie Londynu, oraz całej Anglii. Pragniemy Wam zaoferować to przede wszystkim: kabarety, koncerty, spektakle teatralne, produkcje filmowe, festiwale etc.

bileter.net – bilety na najlepsze koncerty, festiwale, imprezy klubowe i spektakle teatralne

Znalezienie Polskiej imprezy w UK nie jest rzeczą prostą. Większość naszych rodaków nie wie, gdzie szukać wydarzeń kulturalnych z językiem polskim w tle. W naszym serwisie znajdziecie nie tylko zapowiedzi największych uroczystości, ale również będziecie mogli zakupić nań bilety.
Polski wieczór kabaretowy w Anglii to idealny czas, aby odpocząć po całym tygodniu ciężkiej pracy. Szalony, polski koncert w Londynie sprawdzi się przede wszystkim w przypadku ludzi młodych. Polskie eventy dedykowane są wszystkim – zarówno małym jak i dużym. U nas znajdziecie polskie imprezy na miarę XXI wieku!
Nasz serwis promuje polskie wydarzenia kulturalne, dedykowane każdej grupie wiekowej. Doskonale zdajemy sobie sprawę z różnych gustów i guścików naszych Klientów, dlatego też współpracujemy z organizatorami zarówno tych większych jak i mniejszych imprez. Nie są nam straszne polskie spektakle, a także polskie kino. Bez wątpienia każdy z nas, chciałby usłyszeć kilka razy w miesiącu rodzimy język. Jeżeli festiwal czy kabaret to nie jest coś, co sprawia nam radość, warto wybrać się do teatru lub na film.

bileter.net – serwis stworzony z myślą o Was

Tylko u nas możecie zakupić bilety na wszystkie wydarzenia kulturalne, w obrębie całej Wielkiej Brytanii. Zastanów się czego aktualnie potrzebujesz… Chcesz spędzić weekend z dala od domowych obowiązków? Polecamy Ci szaloną dyskotekę w Londynie! Marzy Ci się kilka chwil wytchnienia na wysokim poziomie? Czekają na Ciebie polskie kino oraz teatr! Szukasz wyjątkowego miejsca na sylwestra? Przejrzyj bileter.net – gwarantujemy, że znajdziesz coś dla siebie! Marzą Ci się walentynki we dwoje? Romantyczny koncert sprawi, że na pewno zapamiętacie je na długi czas!

bileter.net – sprzedaż biletów na koncerty nie tylko w Londynie, ale również całej Anglii


Bilety na najlepsze koncerty, festiwale, imprezy klubowe i spektakle teatralne. Emocje czekają na Ciebie!
 
bileter.net – sprzedaż biletów na koncerty nie tylko w Londynie, ale również całej Anglii

W naszej ofercie znajdziecie bilety na niemal wszystkie imprezy w UK, w tym również koncerty, kabarety, wieczorki filmowe, spektakle teatralne, koncerty, kabarety etc. Zajmujemy się sprzedażą biletów wyłącznie od organizatorów danego wydarzenia. Co to oznacza? Z nami nie kupujecie przysłowiowego „kota w worku”. Jesteśmy pewną, solidną i uczciwą firmą, która dostarczy Ci rozrywki na najwyższym poziomie!
Atrakcyjne ceny, dostępność niemal każdego wydarzenia kulturalnego w UK, minimum formalności, szybkość transakcji – tylko kilka chwil wystarczy, byś dzierżył w dłoni bilet na wybraną przez siebie imprezę. Z nami nie może się równać żaden biletomat – możemy śmiało stwierdzić, że jesteśmy niezastąpieni.

bileter.net – pielęgnuj w sobie to, co piękne: koncerty Londyn czekają

Będąc daleko od domu, tak rzadko mamy możliwość usłyszenia rodzimego języka. Nie trać własnych korzeni – wybierz polską imprezę i zapomnij o wszystkich problemach. Gwarantujemy wyjątkową zabawę, niemal do białego rana! bileter.net to serwis, który posiada bilety na wszystkie możliwe wydarzenia kulturalne, począwszy od spektakli teatralnych, poprzez koncerty, a skończywszy na kabaretach. Przerwij rutynę, zadbaj o siebie, odłóż na bok wszystkie problemy – wybierz interesującą Cię imprezę, wypełnij formularz, odbierz bilet i… baw się! Czas ucieka, a Ty jeszcze tak wiele masz przed sobą. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę o kolejne wydarzenia. Nie przegap nowości!

bileter.net – rozrywka na najwyższym poziomie: polskie kabarety UK i wiele innych

bileter to najlepsza bileciarnia, jaką znajdziecie na terenie Wielkiej Brytanii. Jako, że w naszej ofercie posiadamy przede wszystkim bilety na polskie imprezy, każdy z Was znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie. Wyobraź sobie taką sytuację… Jesteś nowy. Chcesz się rozerwać po pierwszym tygodniu w pracy. Co zrobisz? Odpowiedź jest prosta. Wejdziesz na naszą stronę i znajdziesz interesujący Cię polski klub (Londyn i nie tylko). Jeśli kochasz głośną muzykę i taniec każda polska dyskoteka w Londynie stoi przed Tobą otworem. A gdy bileter zapyta Cię o wejściówkę… Pokażesz mu zamówiony za pośrednictwem naszej strony bilet!
Zastanów się, czego w tej chwili Ci potrzeba? Pomyśl również o przyszłości – koncerty Londyn 2017 czekają! Zarezerwuj bilety, aby za tydzień, miesiąc czy nawet pół roku, cieszyć się wyjątkowymi chwilami z przyjaciółmi, rodziną czy drugą połówką. Największe polskie imprezy (Londyn) są na wyciągnięcie Twoich rąk!!! Na bileter.net dowiesz się szczegółów o wszystkich ważnych wydarzeniach w okolicy:
 
Możemy Cię zapewnić, że polskie kabaretony w Anglii, polskie koncerty w UK, a także polskie festiwale w Anglii to czysta przyjemność. Niewielu z nas zdaje sobie sprawę, jak często odbywają się w UK polskie imprezy. 

Serdecznie zapraszamy!