Jak Kupować?


NAJWIĘKSZY SERWIS ZAKUPOWY BILETÓW NA IMPREZY I WYDARZENIA NA WYSPACH! JAK ZABAWA TO TYLKO Z bileter.net!

System bileter.net umożliwia dostęp do informacji na temat wydarzeń kulturalnych, muzycznych i sportowych w Wielkiej Brytanii 24 h na dobę/7 dni w tygodniu. Dodatkowo w Serwisie można szybko i bezproblemowo zakupić bilet na dowolną imprezę – bez wychodzenia z domu. Za bilety zamówione on-line można płacić kartą bądź paypalem. Po dokonaniu minimum formalności, wybrany produkt zostanie dostarczony w wybrany przez Użytkownika sposób.
Aby ułatwić zakupy, a także przeglądanie zawartości Serwisu, zaleca się założenie bezpłatnego konta Użytkownika. W przypadku wielokrotnego zakupu, wpisane za pierwszym razem dane, będą przechowywane na utworzonym wcześniej koncie. Aby być na bieżąco z nowymi zabawami, imprezami i koncertami, warto zapisać się do newsletteru. 


Jak kupować?

Aby dokonać zakupu w serwisie bileter.net, zaleca się założenie konta użytkownika.
Zarejestrowany użytkownik ma dostęp do większej liczby funkcjonalności, w tym stworzenia własnego profilu. Ponadto zarejestrowany użytkownik ma możliwość otrzymywania atrakcyjnych ofert, również zniżkowych, a także nowości, promocji na podany adres e-mai. Posiadanie konta umożliwia śledzenie statusu zamówienia i przeglądanie historii zakupów.
Aby dokonać rejestracji, należy wejść na stronę bileter.net i wpisać niezbędne dane.
 
KROK PIERWSZY

Aby dokonać rezerwacji biletów na dane wydarzenie, należy wejść na stronę bileter.net i wybrać interesujące nas wydarzenie. W tym celu warto skorzystać z przejrzystego, a zarazem funkcjonalnego menu strony, kalendarium bądź specjalnej wyszukiwarki znajdującej się na górze strony. Wydarzeń można szukać po nazwie, artyście, miejscu etc.

KROK DRUGI
Po wybraniu interesującego wydarzenia, zostaniesz przekierowany na jego stronę. Zależnie od rodzaju wydarzania, będziesz mógł wybrać datę, miejsce oraz termin. Po naciśnięciu przycisku „Kup bilet”, zostaniesz przekierowany do formularza zakupowego.

KROK TRZECI
Jeżeli wydarzenie znajduje się w obiekcie z numerowanymi miejscami, należy wybrać rodzaj oraz liczbę biletów.
Aby wybrać miejsce w pełni nas satysfakcjonujące zaleca się skorzystanie ze specjalnej mapki poglądowej. Niektóre przeglądarki Internetowe mogą błędnie wyświetlać stronę, zaleca się korzystanie wyłącznie z Google Chrome
W przypadku obiektów z numerowanymi miejscami, za pomocą myszki możemy wybrać interesujące nas siedzenia. Po ich wyborze należy wypełnić zamieszczony poniżej, bezpieczny formularz.

KROK CZWARTY
Po wypełnieniu formularza zakupowego, należy dokonać płatności za bilet. Po ich zatwierdzeniu, nastąpi powrót do serwisu bileter.
Kilka sekund później Klient odbiera bilet w formie elektronicznej tj. dostaje na podany w czasie rezerwacji adres e-mail bilet w postaci załącznika bądź specjalnego linku, który musi następnie wydrukować we własnym zakresie.