Zapraszamy na wyjątkowy wieczór pełen śmiechu z najnowszym programem „Warto rozmawiać, Andrzej”.
Jak mówi sam Jaksik:
„Uważam, że warto rozmawiać. Jest wiele spin, nieporozumień, waśni i wojen. Czasami ludzie zapominają, że wszystko można wyjaśnić spokojną rozmową. Wystarczy zacząć mówić prawdę. Nie zawsze jest wygodna, ale innej drogi, by było lepiej, po prostu nie ma.”
A gdzie w tym wszystkim komedia? Dosłownie wszędzie! Czekają na Was historie z podróży, codziennych absurdów, relacji międzyludzkich, odrobina polityki (bez zbędnej spiny), jeden żart o tematyce seksualnej oraz nawet... wiersz.
To około 90 minut świetnej zabawy. Tym razem bez rekordowo długich występów – poprzedni trwał aż 3 godziny i 12 minut, więc Jaksik obiecuje, że teraz wszyscy zdążą wrócić do domu o rozsądnej porze.
Przed głównym występem może pojawić się support lub open mic. A jeśli nie... Jaksik doskonale poradzi sobie również w tej roli.
Na miejscu będzie można kupić kultowe koszulki: „Może być” oraz „Paryż Drakkar”.
Nie wierzcie mu we wszystko.
Przyjdźcie, pośmiejcie się i spędźcie fantastyczny wieczór!